BLOGGERMEET vol.3

by - štvrtok, decembra 12, 2019

Ahojte krásky. Prajem Vám pekný vstup do mesiaca december v ktorom nám ostáva presne polovica do Vianoc. Pred pár dňami, konkrétne 7.decembra som oslávila Vianoce s blogerkami na milej akcii bloggermeet vol.3, ktorá sa konala v meste Košice v priestoroch kaviarne Bolge. A tu sa začína celý príbeh tejto akcie...

Pri vstupe na ulicu Alvinczyho 16 v Košiciach som si povedala najprv, či som tu správne. Prišlo mi to ako dosť temná, neživá ulička medzi bytovkami, bol to nezvyk v porovnaní s minulými akciami bloggermeet, ktoré boli v centre mesta. Pre mňa ako nie košičanku to nebolo najviac vyhovujúce dostať sa tam, a potom odtiaľ. 
Každopádne kaviareň bola príjemná a útulná a rovnako aj personál kaviarne. Síce priestorovo nebola veľká aspoň sme mohli my, blogerky, spolu osobnejšie podebatovať. Ako prvé po privítaní blogerkami  nasledovalo ako ja to nazývam - pokus o slovo a rozhovorenie sa. Každá sme si vytiahli otázku na ktorú sme mali odpovedať pred všetkými babami. Otázky sa týkali Vianoc. Moja bola zameraná na filmy Vianoc a samozrejme nič iné ako Mrázika som povedať ani nemohla. 

@biankaworld


Nasledovala prednáška, o SEO, o pridávani odkazov do článkov, o tom akú výhodu majú kľúčové slová v článkoch a podobone. Potom nasledovala prednáška o fotení s Peťkom Čontošom, ktorý sa zameral na fotenie svetielok, nasvietenie produktov a hru so svetlom. 

@peter.contos.photography

Potom nasledovalo rozdávanie darčekov, kde sme si mali každá pripraviť nejaký darček a vyžrebovať si komu ho dáme a kto dá darček nám. Môj darček putoval mojej menovkyni Biankovo a ja som zasa darček dostala od nicolette_lear. ĎAKUJEM. Okrem toho sme každá dostali sponzorský darček od Avon.

v každom balíčku boli dva rúže, krém na tvár, maska, lak na nechty, krém na ruky a telový sprej

V momente ako som si už pomaličky balila veci a zberala sa na odchod došla blogerka Lapkinn, ktorú určite všetci dobré poznáte a pokrstila knižku. Množstvo, trblietok, úsmevu a potlesku veď to poznáte. 

dognet.sk doména kde nájdete viac

Knihu krstí Hanka z blogu hana.sk a blogerka Lapkinn, knihu kúpite v každom dobrom kníhkupectve

 Odniesla som si mnoho zážitkov, úsmevov, kozmetiky a darčekov, nových známostí a skúsenosti a ĎAKUJEM patrí babám - organizátorkam Hanke, Viky, Nike a Miške za pozvanie. Dúfam, že takýchto akcií u nás - na východe bude čoraz viac pretože tieto akcie sú dokonalé a veľmi ma bavia.


na odkaze @biankaworld alebo na bočnej strane blogu sa viete prekliknúť na môj blog

Fotky v článku sú od dvojice https://www.instagram.com/solasta_photo/You May Also Like

2 komentárov